Letnie atrakcje

Wybieracie się na weekend na Warmię i Mazury? Poznajcie wyjątkowe miejsca i atrakcje, których nie możecie pominąć!

 

Strefa tubingu

Tubing w Kurza Góra to rozrywka bez ograniczeń wiekowych! To idealna propozycja na spędzenie czasu pełnego emocji i zabawy. Odważ się poszaleć siedząc w pontonie i zjeżdżając na specjalnie przygotowanych, śliskich torach o łącznej długości ponad 700 m. Dwa tory z tunelami, zjazd połączony ze skokiem na poduszkę AIRBAG, tor dla najmłodszych – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje dziecięcą radość!

 

Rodzinna Strefa Zabaw

Które dziecko nie kocha radosnych chwil spędzonych na świeżym powietrzu? Nasza strefa rodzinna, to miejsce na doskonały relaks dla całej rodziny. Plac zabaw, tubingowa karuzela i dmuchańce, to idealna zabawa dla najmłodszych!  A relaks…? Oczywiście na leżakach, z pięknym widokiem na panoramę całej okolicy.

 

Zagroda z owieczkami

Obcowanie ze zwierzętami nie jest codziennością dla najmłodszych jak i dorosłych. Na Kurzej Górze w Kurzętniku masz niepowtarzalną szansę spotkać niezwykle przyjazne owieczki wrzosówki! Owieczki licznym stadem przybyły na Kurzą w trakcie pandemii i czekają na odwiedzających w czasie otwarcia tubingu, gdyż właśnie obok Rodzinnej Strefy Zabaw mają swój domek. Przypominamy, iż zwierząt nie dokarmiamy, a same owieczki potrzebują odrobiny czasu na oswojenie się z nowym miejscem i gośćmi.

 

Obiad w Restauracji Kurza Góra

Cudowna, aromatyczna kuchnia, która przyciąga nawet największych smakoszy. Sezonowe menu, przygotowywane z lokalnych produktów przez młodego Szefa Kuchni, Patryka Wiśniewskiego pozwoli Wam poznać regionalne dania w nowej odsłonie. Dla najmłodszych gości przygotowane zostało menu dziecięce.

 

Wieża widokowa oraz ścieżka edukacyjno-przyrodnicza

Już w tym roku otwarcie całorocznej Wieży widokowej wraz z prowadzącą do niej ścieżką edukacyjno-przyrodniczą. Zarówno punkt widokowy jak i tarasy wykonane są z drzewa robinii akacjowej, która wspaniale komponuje się w otoczenie. Więcej o ścieżce przeczytasz w tutaj

nasi partnerzy
Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.