sobota-niedziela 10:00-18:00

ZIMOWE ATRAKCJE

Nie macie planów na spędzenie zimy? Ruszajcie do Kurzętnika!

Trasy zjazdowe

Nasz ośrodek dysponuję trzema trasami zjazdowymi o różnym nachyleniu oraz trasie szkoleniowej. Łączna długość tras to 2,5 km, najdłuższa z nich ma długość 900 m. Na szczyt tras prowadzą trzy wyciągi orczykowe oraz dwa wyciągi taśmowe.

 

Kurza Akademia 

Dla osób, które po raz pierwszy decydują spróbować swoich sił na śniegu otwarta jest Kurza Akademia. Wyszkoleni instruktorzy nauczą Was technik narciarskich oraz snowboardowych. Dostępne są lekcje w języku angielskim, terminy spotkań można rezerwować online.

 

Lodowisko

W ofercie znajduję się kryte lodowisko o powierzchni 800 metrów kwadratowych. Do dyspozycji gości jest również wypożyczalnia łyżew i pingwinków do nauki jazdy. Organizowane są cykliczne potańcówki na lodzie.

 

Tubing

Całoroczny kompleks tubingowy zapewni rozrywkę nawet zimą! Wybierz jeden z siedmiu torów, usiądź wygodnie w pontonie i odważ się poszaleć. Łączna długość tras to ponad 700 metrów. Dwa tory z tunelami, zjazd połączony ze skokiem na poduszkę AIRBAG oraz tor dla najmłodszych.

 

Restauracja 

Podczas zimowego szaleństwa z pewnością poczujecie aromatyczne zapachy z naszej kuchni. Regionalne potrawy, sezonowe potrawy oraz rozgrzewające napoje na pewno skradną Wasze kubki smakowe. Znajdzie się również specjalne menu przygotowane na najmłodszych gości.

nasi partnerzy
Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.