sobota - niedziela 10:00 - 18:00

o ośrodku

Dlaczego warto do nas przyjechać?

KURZA GÓRA to największy ośrodek narciarski w północnej Polsce. Obiekt dysponuje 3 zróżnicowanymi trasami narciarskimi o łącznej długości 2,5 km. Wszystkie trasy są w pełni oświetlone oraz sztucznie naśnieżane. Nowoczesny system naśnieżania wraz z dwiema Fabrykami Śniegu pozwala przygotować trasy na najwyższym poziomie, niezależnie od warunków atmosferycznych. Na terenie ośrodka znajduje się szkoła narciarska z osobną trasą dla początkujących, wypożyczalnią i serwisem sprzętu narciarsko- snowboardowego.. Do dyspozycji klientów są trzy obiekty gastronomiczne, na czele z chętnie odwiedzaną przez cały rok Restauracją Kurza Góra. Specjalnością restauracji jest oryginalna włoska pizza wypiekana w tradycyjnym piecu, opalanym drewnem oraz dania  à la carte pieczołowicie przygotowane przez kucharzy z pasją.

Uzupełnieniem oferty zimowej jest  Rodzinny Park Rozrywki ze Strefą Wysokich Lotów, czyli największym całorocznym Kompleksem Tubingowym w Europie oraz kryte lodowisko o powierzchni 800 m2 z wypożyczalnią łyżew.

Kurza Góra to również sezon letni, Rodzinny Park Rozrywki z całorocznym Kompleksem Tubingowym, liczne dmuchane zjeżdżalnie, plac zabaw oraz wodny Slash na upalne dni, czynią miejsce wyjątkową atrakcją regionu.

Szusuj z najlepszymi
zarezerwuj lekcję
rezerwuję
Kup karnet online
kupuję
Spróbuj dań w najlepszej restauracji
lodowisko
zapraszamy
tubing         
zapraszamy
wypożycz sprzęt

nasze ośrodki i atrakcje w Polsce

Kasina Ski

stacja narciarska
Kasina Wielka

Bike Park Kasina

Bike Park
Kasina Wielka

Czarny Groń

stacja narciarska
Rzyki

Słotwiny Arena

stacja narciarska
Krynica- Zdrój

Wieża widokowa

Wieża widokowa
Krynica- Zdrój

Skolnity

stacja narciarska
Wisła
nasi partnerzy
Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.