noclegi kamery

Kurza Góra

Dlaczego warto do nas przyjechać?

Kurza Góra to największy ośrodek narciarski w północnej Polsce. Obiekt dysponuje 3 zróżnicowanymi trasami narciarskimi o łącznej długości 2,5 km. Wszystkie trasy są w pełni oświetlone oraz sztucznie naśnieżane. Nowoczesny system naśnieżania wraz z trzema Fabrykami Śniegu pozwala przygotować trasy na najwyższym poziomie, niezależnie od warunków atmosferycznych. Na terenie ośrodka znajduje się szkoła narciarska z osobną trasą dla początkujących, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarsko-snowboardowego oraz kryte lodowisko o powierzchni 800 m² z wypożyczalnią łyżew.

Kurza Góra to również sezon letni, Rodzinny Park Rozrywki z Kompleksem Tubingowym, liczne dmuchane zjeżdżalnie, plac zabaw oraz wodny Splash na upalne dni, czynią miejsce wyjątkową atrakcją regionu.

W 2022 roku kompleks oddał do użytku Wieżę widokową z drewnianą ścieżką o długości 2 kilometrów. Wykonana została przez polskich konstruktorów, architektów i cieśli. Na jej szczyt prowadzą  trzy kładki przebiegające nad trasami narciarskimi ośrodka Kurza Góra. Wieża widokowa to doskonałe miejsce dla osób w każdym wieku. Prowadząca do niej ścieżka jest bogata w edukacyjne i multimedialne opowieści o średniowiecznych czasach.

Do dyspozycji klientów jest także chętnie odwiedzana przez cały rok Restauracja Kurza Góra. Specjalnością restauracji jest oryginalna włoska pizza wypiekana w tradycyjnym piecu, opalanym drewnem oraz dania à la carte pieczołowicie przygotowane przez kucharzy z pasją.

nasi partnerzy