noclegi kamery

Trwa sprzedaż biletów na Bitwę, której nie było 1410

Już za niecały miesiąc, 5 lipca 2025 roku o godzinie 22:00, na Kurzej Góry odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – nocna inscenizacja historyczna inspirowana bitwą spod Grunwaldu. Widowisko pełne światła, dźwięku, konnicy i rycerzy w zbrojach można obejrzeć na trzy sposoby – w zależności od wybranej strefy widokowej:

Od 29 maja trwa rejestracja na darmowe miejsca widokowe na trasie numer 3 stoku narciarskiego. Zapisy są prowadzone Tutaj

 

Jest również możliwość oglądania widowiska w bardziej komfortowych warunkach

1. Bilet na wieżę widokową – 99 zł / osoba

Bilet uprawnia do wstępu na Wieżę widokową, skąd roztacza się panoramiczny widok na całe pole bitwy. Uczestnicy z tej strefy będą mogli obserwować zarówno przygotowania, jak i przebieg inscenizacji w komfortowych warunkach, na stojąco.

  • Liczba miejsc jest ograniczona.
  • Zakupu biletu można dokonać poprzez platformę Bilet Serwis.

 

2. Bilet do Strefy Szlacheckiej – edycja limitowana – 299 zł / osoba

To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących komfortu i dodatkowych wrażeń. W ramach biletu oferujemy:

  • dostęp do specjalnej trybuny z miejscami stojącymi i siedzącymi,
  • wstęp do namiotu VIP z przekąskami oraz open barem na czas trwania wydarzenia (od 21:00),
  • możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z rycerzami,
  • upominek od organizatora,
  • pakiet rabatów:

– 50% zniżki na zakup limitowanej koszulki z wydarzenia (obowiązuje 5.07),
– 10% zniżki na produkty w sklepiku Kurzej Góry (w tym akcesoria rycerskie i pamiątki),
– 10% zniżki na letnie atrakcje dostępne na Kurzej Górze – do wykorzystania przez właściciela biletu do 30.09.2025.

  • Bilety dostępne wyłącznie w sprzedaży online: Bilet Serwis

 

Przypominamy:

Termin wydarzenia: 4-6 lipca 2025 (bilety dotyczą sobotniej inscenizacji, wioska rycerska jest otwarta cały weekend)
Godzina rozpoczęcia inscenizacji: 5 lipca, 22:00
Lokalizacja: u podnóży Kurzej Góry, Kurzętnik

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów – liczba miejsc w obu strefach jest limitowana.

nasi partnerzy