noclegi kamery

Spędź WAKACJE na Kurzej Górze!

Wakacje na Kurzej Górze dla WSZYSTKICH

 

 

Pośród przepięknych łąk i rzek, nieopodal Krainy Tysiąca Jezior, zwanej cudem natury, leży Kurzętnik –

miejsce warte odwiedzenia przez wzgląd na bogate walory przyrodniczo – historyczne.

 

 

Kurza Góra to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

  • Dla Aktywnych: Szukasz miejsca, gdzie możesz naładować baterie i jednocześnie być w ruchu? Kurza Góra to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku! Mamy dla Was profesjonalnie przygotowane trzy trasy rowerowe w naszym Bike Parku, a także ekscytujące zjazdy tubingowe, które dostarczą adrenaliny i świetnej zabawy. Nie czekaj, sprawdź nasze atrakcje i przeżyj niezapomniane chwile pełne ruchu!

kurzagora.pl/aktywni

 

  • Dla Seniorów: Marzysz o spokojnym wypoczynku w pięknej scenerii? Kurza Góra to oaza spokoju, gdzie możesz odpocząć na łonie natury, podziwiać malownicze widoki z naszej Wieży widokowej i delektować się pysznymi potrawami w restauracji Akacjowej. Dostosowane ścieżki zapewniają komfortowe spacery dla każdego również dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Zanurz się w przyrodzie i ciesz się relaksem, na który zasługujesz!

kurzagora.pl/seniorzy

 

  • Dla Rodzin z Dziećmi: Miejsce, gdzie cała rodzina będzie się świetnie bawić? Kurza Góra to strzał w dziesiątkę! Oferujemy mnóstwo atrakcji dla dzieci, takich jak tubing, duży plac zabaw i spacery po malowniczej Wieży widokowej. Rodzice mogą zrelaksować się na leżakach, podczas gdy dzieci będą cieszyć się przygodą i zabawą na świeżym powietrzu.

kurzagora.pl/rodzinna-przygoda

 

 

Zaplanujcie swoje wakacje z nami i przeżyjcie coś wyjątkowego!

nasi partnerzy